Мото - Пфое ЕООД/офис София
Застрахователен специалист
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

МОТО-ПФОЕ е една от първите частни автомобилни компании в България. От 2017 г. компанията е част от световното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ. От самото си създаване Мото-Пфое е една от водещите компании в страната и е официалният вносител на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. Има 19 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри – в 16 града на страната. Oт 2017 г. Мото-Пфое е част от глобалното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ.

За нашия застрахователен брокер „Пфое Агенция“, част от групата на Мото-Пфое, в офиса му в гр. София, ул. „Околовръстен път“ № 483, търсим опитен

ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН СПЕЦИАЛИСТ

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

- Консултиране и обслужване на клиенти на брокера;
- Предлагане на застрахователни продукти, изготвяне на оферти за застраховане, сключване на застрахователни договори;
- Подновяване на застрахователни полици и съблюдаване на навременното плащане на застрахователните премии;
- Уведомяване на клиентите за дължими плащания;
- Работа със специализиран софтуер и информационни системи на застрахователите.

ИЗИСКВАНИЯ И НЕОБХОДИМИ УМЕНИЯ:

- Степен на завършено образование – висше;
- Опит в сферата на общото застраховане поне една година;
- Задълбочено познаване на застрахователния бизнес и застрахователните продукти;
- Добро владеене на Microsoft Office (Word, Excel);
- Умения за работа в екип;
- Мотивация за работа, навици за самоорганизираност и отговорност;
- Отлични комуникативни умения.

ЗА ПРЕДИМСТВО ЩЕ СЕ СЧИТАТ:

- Професионална област на образование - застраховане;
- Владеене на английски език.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Да станете част от екипа на водеща компания в автомобилния бранш;
- Да сте в досег с последните технологии в автомобилния бранш;
- Да получавате конкурентно възнаграждение;
- Допълнително здравно осигуряване;
- 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;
- Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография, като натиснете бутона 'Кандидатстване'. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.

ITCD 2024 Employers