Заместник Главен Готвач
Бургас, Варна, Добрич, София, други в България
От 2000 до 3000 лв.

Бургас, Варна, Добрич, София, други в България длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.
Лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за Република България: № 3687 от 06/03/2024
Лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за Други Държави: № 3688 от 06/03/2024

Отговорности

- Обучава и ръководи екип от готвачи;
- Отговаря за цялостната дейност в кухнята;
- Ръководи кухнята в отсъствието на главния готвач;
- Прилага високи стандарти за качество и презентация на храната;
- Поддържа висока производствена и лична хигиена на работното място;
- Познаване и прилагане на нормативната уредба на НАССР, всички норми и стандарти на РЗИ и БАБХ;
- Спазва стандартите за работа във фирмата.

Изисквания и необходими умения

- Образование - висше или средно с квалификация за главен готвач;
- Да познава технологията, рецептурите и практиката на приготвяне на кулинарната продукция;
- Да познава хранителната стойност на кулинарната продукция и да изготвя менюта за бюфет;
- Умения за работа в екип;
- Инициативност, дисциплина и самоконтрол;
- Опит мин. 2 години.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор с пълни осигуровки;
- Включено изхранване;
- Осигурена безплатна квартира
- Бонуси при добро представяне;
- Гъвкаво работно време;
- Пране на работно облекло;
- Платен извънреден труд;
- Платен отпуск.

Информация за контакт

Телефон: 0878586366

ITCD 2024 Employers