Visual Merchandiser Champion (Пълен работен ден), ФО Пловдив, България Откриване на нов магазин
Пловдив
длъжност на непълно работно време

Пловдив длъжност на непълно работно време

Здравейте, това е първата стъпка на Вашето пътешествие в adidas. Повече от 70 години създаваме най-добрата спортна екипировка и вдъхновяваме милиони хора да променят живота си чрез спорта. Нашата основна ценност са хората. adidas е екип от оптимисти. Водим активен начин на живот, създаваме иновации за балансиране на спорта и природата, гледаме към света без граници или предразсъдъци и вдъхновяваме промяна в нашите клиенти. Магазините за търговия на дребно са първата точка за контакт с нашите потребители и сърцето на марката adidas. Искате ли да бъдете част от пътуването? Присъединете се сега!

Наличност на позицията: Тази позиция ще бъде създадена за новия магазин на adidas, който ще бъде открит в Пловдив в края на ноември 2024 г. Наемането на служители е през октомври.

Процес на наемане: Първият етап на интервюто ще се проведе чрез видеоконференция между 10 и 21 юни. Вторият етап на интервюто ще бъде лично в Пловдив през юли.

Отговорности

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

Конкурентна компенсация и възнаграждение (бонуси, програма за препоръка и т.н.).
Безплатни униформи два пъти годишно.
Отстъпка за продуктите на adidas онлайн и във всички собствени магазини.

СЛУЖИТЕЛИТЕ ЦЕНЯТ В НАС:

Подкрепящ екип, който Ви придружава навсякъде в компанията и Ви вдъхновява да печелите нови предизвикателства.
Кариера без граници: възможност за растеж в търговията на дребно, офис и дистрибуторски център.
Възможности за развитие: безплатно обучение за продукти, услуги, процеси и програми за лична ефективност.
Модерна среда с най-високите стандарти за търговия на дребно и най-добрите технологии.
Възприемане на културата на разнообразие, справедливост и приобщаване.
Иновации за установяване на нова ера в спорта в баланс с природата.

Изисквания и необходими умения

НИЕ ЦЕНИМ В НАШИТЕ СЛУЖИТЕЛИ:

12+ месеца работа в спортна/модна търговия на дребно и 6+ месеца допълнителен опит във визуален мърчандайзинг.
Разширени познания за продажбите и цялостно разбиране по отношение на продукта, търговията на дребно и индустрията.
Възможност за пътуване в географския клъстер.
Възможност за гъвкаво работно време в съответствие със стартирането на кампании, планирани промени в разположението и възможности извън магазина.
Възможност за многозадачност и работа с кратки срокове.
Добри умения в MS Office (Word, Outlook, Excel, PowerPoint).
Гарантиране, че презентацията на всички витрини следва висок стандарт, който включва обличане и позициониране на манекени, насочване на осветлението, почистване, използване на парене и комуникиране на цените.
Добри комуникационни и междуличностни умения.
Иновативни, творчески, организационни умения, умения за планиране и решаване на проблеми с желание за учене.

ВАШИТЕ ДЕЙНОСТИ:

Демонстриране на креативност чрез визуално привлекателни продуктови дисплеи в съответствие с насоките на марката adidas и сезонни кампании чрез витрини, дисплеи в магазините, представяне на категории, комуникация в магазина и обличане на манекени.
Планиране и изпълнение на стратегии за визуален мърчандайзинг в магазина с насоките на ръководството на магазина, за да увеличите максимално търговските възможности.
Изпращане на седмични/месечни отчети за споделяне на най-добри практики във визуалния мърчандайзинг и търговски резултати.
Проактивна комуникация с екипа на магазина чрез обучение за изпълнение и поддържане на всички стандарти за мърчандайзинг, допринасяйки за успеха на магазина и пазаруването на клиентите.
Демонстриране на менталитет на екипен играч, работейки с по-широките визуални мърчандайзери, за да допринесете с иновативно мислене и инициативи за визуален мърчандайзинг в проекти и преподреждане.
ITCD 2024 Employers