Академия за детско развитие
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Учител по математика от 1 до 4 клас
Пловдив
длъжност на непълно работно време

Пловдив длъжност на непълно работно време

За нас

Академия за детско развитие е един от водещите образователни центрове в Пловдив, където образованието среща иновацията! Специализираме в интегрирането на иновативни техники и методи за обучение на деца.

При нас ще придобиеш ценен професионален опит в динамична и бързо развиваща се среда, заобиколен от позитивен екип.

Отговорности

✔️ Подготовка и провеждане на учебни занятия по предварително разработена програма.
✔️ Стимулиране на креативното и критично мислене на децата с интерактивни и иновативни методи.
✔️ Водене на документация и поддържане на регулярен контакт с родителите за прогреса на техните деца.
✔️ Ежедневна комуникация с деца, насърчаване и подкрепа на тяхното индивидуално развитие.

Искаш ли да оставиш трайна следа в развитието на бъдещите поколения? Присъедини се към екипа на Академия за детско развитие - един от водещите образователни центрове в Пловдив, където образованието среща иновацията! ✨

Изисквания и необходими умения

✔️ Отговорност и желание за развитие на децата.
✔️ Креативност и работа с иновативни подходи на обучение.
✔️ Отлични комуникационни умения с деца на различни възрасти.
✔️ Търпение, отдаденост и изграждане на взаимно доверие с децата.

Ние Ви предлагаме

✔️ Гъвкаво работно време и конкурентно заплащане на час.
✔️ Професионално обучение за ментална аритметика и възможност за кариерно развитие.
✔️ Работа в позитивна и креативна среда с модерни образователни технологии.
✔️ Възможност за личностно израстване и професионално усъвършенстване.
✔️ Граждански договор.

Информация за контакт

Телефон: +359 887 52 7591

ITCD 2024 Employers