HRS Bulgaria
Тийм лидер „Отдел Металообработка“
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент търсим да назначим специалист на позицията:

Основни задължения:

Планиране, координиране и контролиране на производствените процеси в областта на металообработката;
Гарантира качеството и ефективността на производствените процеси;
Идентифицира нуждите от / на персонала и участва в процеса на подбор;
Изготвяне на отчети.
Компанията предлага:

Трудов договор:

Конкурентно възнаграждение;
Осигурен транспорт;
Ваучери за храна.

Изисквания:

Завършено висше инженерно образование в техническата сфера.
Oпит в управлението на производствено звено.
Силни социални умения с възможност за ефективно управление и мотивиране на персонала.
Отлични комуникационни умения и владеене на MS Office.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers