К-700 ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Техник слаботокови системи
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Изграждаме системи за охрана, видеонаблюдение, контрол на достъпа, пожароизвестяване, оптични и медни мрежи. Екипа ни е съставен от млади хора с желание за работа и постоянно развитие на уменията, чрез периодични обучения за всяка една от системите, които предлагаме.

Отговорности

Ще отговаряте за изграждането на предлаганите от нас слаботокови системи. Това включва полагане на кабели, монтаж на устройства и тяхното свързване. Не е необходимо познаване на системите или настройване на устройствата.
Като част от екип техници, от Вас ще очакваме екипна работа, стриктно изпълнение на поставените задачи и коректно отношение към предоставените материали и инструменти

Изисквания и необходими умения

- работа с бормашина/перфоратор/ъглошлайф
- елементарни технически умения
- желание за работа и придобиване на нови знания
- свидетелство за управление е предимство

Ние Ви предлагаме

- добро стартово възнаграждение
- възможност за допълнително заплащане
- периодични обучения за системите, с които работим

Информация за контакт

Телефон: 0896101015

NCD2024 Banner