Техник поддръжка
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Tърсим Техник подръжка за поддържане на производствено оборудване.

Основна цел на работата:

Да извършва ремонтни и превантивни действия на оборудването в рамките на производството на съответната бизнес единица.

Основни задължения на техник поддръжка:

Участва във всички планови, текущи и аварийни ремонти, свързани с производственото оборудване;
Ангажиран е при внедряване на ново или модификация на съществуващо оборудване;
Извършва ежедневна профилактика и текущ ремонт на инструментите в производството;
Информира навременно прекия си ръководител и съответните заинтересовани служители по въпроси, свързани с поддръжката на технологичното оборудване при непланирани ремонти;

Изисквания:

Средно техническо образование – в областта на Електроника/Елекротехника/Механика;
Желание за работа в екип и готовност за бърза реакция;
Предишен опит като Техник поддръжка и познания за функционалността и изискванията за поддръжка на технологичното оборудване са предимство;
Основни познания по английски език – считат се за предимство.
Компютърни умения и познания в сферата на електрониката.

Условия:

Добър социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
Трисменен режим на работа – според производствените нужди;

Cross Source LTD - Recruitment Agency (license № 2767 from 21.03.2017)

Информация за контакт

Телефон: 0897 902220

ITCD 2024 Employers