Техник на професионални кафе машини и кафемелачки
гр. София

гр. София длъжност на пълно работно време

Софсток е частна българска компaния, вносител и дистрибутор за България на редица реномирани международни марки топли и алкохолни напитки. В портфолиото ни влизат продукти с марките Lavazza, Twinings, Bacardi, Martini, Grey Goose, Русский Стандарт Водка, Amaretto Disaronno и др.
Вносители сме на професионално оборудване за Хорека индустрията на производителите на кафе-машини и кафемелачки от Gruppo Cimbali, Bianchi Vending, Fiorenzato и др.

Отговорности

За сервиза ни в гр. София в момента търсим:

* Техник на професионални кафе-машини и кафемелачки

Нашите изисквания:
Интерес към работата и желание за развитие в тази област.
Способност за планиране на времето и ангажиментите.

Изисквания и необходими умения

Техническото образование ще се счита за предимство.

НЕ е необходим опит. Фирмата осигурява вътрешно обучение.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:

Постоянен трудов договор с фирма Софсток ЛТД ООД;
Много добро трудово възнаграждение;
Редовни обучения;
Ваучери за храна;
Възможност за включване в програма Multisport.
Career Days UNWE 2024