Ондо Солюшънс ООД
Техник / Монтажник
гр. София
От 1500 до 2000 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

"Ондо Солюшънс" ООД е българска компания, основана през 2020 г., предоставяща ИТ решения в земеделието. Компанията разработва продукта ONDO - високотехнологична система за автоматизирано управление на напоителния процес, прецизно торовнасяне, климат контрол и мониторинг за всички култури.

ONDO е единственото напълно българско, цялостно иновативно решение за автоматизация в земеделието, състоящо се от хардуерно устройство, което се инсталира в стопанството с интегриран специализиран софтуер.

Ондо Солюшънс" ООД разширява своя екип от мотивирани специалисти и предлага възможности за професионална реализация в организацията. В момента търсим попълнение на екипа на позиция Техник / Монтажник.

Ние сме ентусиазиран, амбициозен, талантлив и сплотен екип. Стремим се да изграждаме иновативни решения с високо качество и висока полза за клиентите.

За конкретната позиция търсим специалисти от гр. София, за които честото пътуване ще бъде удоволствие.

Ако сте мотивирани и отговорни, инициативни и комуникативни, ние ще се радваме да разгледате нашето предложение.

Отговорности

▶ Инсталиране, настройка и поддръжка на прецизна автоматизация за контрол на напоителни системи, включващи контролери, метеорологични станции и други системи за мониторинг;
▶ Инсталиране на сензори и датчици;
▶ Модернизиране и оживяване на напоителни системи;
▶ Инсталиране и подмяна на помпи;
▶ Преустройство на системи за капково напояване;
▶ Подпомагане на процеса по производство и асемблиране на технологично оборудване;
▶ Сътрудничество при изготвянето на офертната и работна калкулация.

Изисквания и необходими умения

▶ Опит и познания в областта на електротехниката и електрониката;
▶ Свидетелство за управление на МПС, категория B и минимум 2 години опит при управление на МПС;
▶ Готовност за пътуване и осъществяване на дейност в различни райони на България;
▶ Познания в изграждането на поливни системи;
▶ Личностни качества – сръчност, комуникативност, умение за работа с клиенти, гъвкавост, съобразителност и инициативност при осъществяване на контакти, динамична и мотивирана личност със стремеж към постигане на високи резултати;
▶ Висока степен на организираност, отговорност и способност за определяне на приоритети;
▶ Владеене на английски език на работно ниво и добра компютърна грамотност (MS Office);
▶ Желание за пътуване в чужбина;
▶ Техническо или инженерно образование е предимство;
▶ Опит в областта на напоителните системи, както и познаване на пазара на съоръжения за напояване, са предимство

Ние Ви предлагаме

▶ Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията;
▶ Дългосрочна заетост в бързо развиваща се и иновативна компания;
▶ Работа в екип с млади и мотивирани специалисти;
▶ Конкурентно възнаграждение и мотивационни бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
▶ Служебен мобилен телефон

Информация за контакт

Телефон: +359876000842

ITCD 2024 Employers