HRS Bulgaria
Техник механик
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, лидер в производството на различни детайли и продукти за автомобилната индустрия търсим да назначим:

Отговорности:

Осигурява безаварийна работа на машините и съораженията;
Организира и осъществява периодични профилактики на машините;
При нужда сигнализира на специалисти и различни подизпълнители, които да подпомогнат работата му;
Отговаря за поддържане на документацията за извършените дейности;

Компанията предлага:

Трудов договор - пълни осигуровки;
Допълнителни бонуси - обвързани с представянето;
Социален пакет - ваучери за храна - 200 лв., допълнително здравно осигуряване (ДЗО).
Осигурен транспорт до работното място;
Дългосрочна и сигурна работа;
Възможност за допълнителни квалификации и развитие.

Изисквания към кандидатите:

Опит на позиции със сходни отговорности и задължения;
Специализирано техническо образование - ще бъде предимство;
Работа с техническа документация;
Отлична сръчност, планиране и организационни умения;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г

ITCD 2024 Employers