Комюникейшън Консултинг ООД
Техник кабелни мрежи с постоянна месторабота в Германия (без квалификация)
Берлин

Берлин длъжност на пълно работно време

„Комюникейшън Консултинг “ ООД работи директно с един от водещите оператори на кабелни мрежи в Германия, с обхват от над три милиона домакинства. Във връзка с динамичното развитие на фирмата, търсим мотивирана личност за позицията – Техник кабелни мрежи с постоянна месторабота в Германия (възможно е без квалификация). Екипът в Германия е изцяло български

Отговорности

- Посещение на адреси с абонати на клиента и достъп до сутеренни помещения
- Почистване на малки шкафове с абонатни елементи
- При необходимост, подмяна на малки абонатни елементи и кабели
- Направа на снимки и предоставянето им на ръководителя на екипа
- Спазване на графици за работа и указания на ръководния персонал
- Опазване на сградите, имуществото и материалите на всички участници в съответния проект
- Надлежна поддръжка и съхранение на предоставените инструменти и уреди за работа
- Ежедневен доклад към отговорника за проекта, за постигнатите резултати - по установена форма за отчет (Чек лист)

Изисквания и необходими умения

- Готовност за работа в екип
- Добра двигателна активност и физическа подготовка
- Шофьорската книжка
- Познания по немски език се счита за предимство
- Опит и познаване на инсталационни практики и материали в областта на кабелните мрежи се счита за предимство
- Познание за типовете кабелни мрежи и елементи (FTTC, FTTB, HFC) се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

- Постоянна месторабота в Германия
- Трудов договор, социални и здравни осигуровки
- Настаняване
- Работно облекло
- Бонуси при изпълнени цели
- Платен годишен отпуск
- Въвеждащо обучение
- Работа в млад и амбициозен екип
- Служебен транспорт

Информация за контакт

Телефон: +359893332352

Career Days UNWE 2024