Мото - Пфое ЕООД/офис София
Технически сътрудник гаранции
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

МОТО-ПФОЕ е част от световното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ. От самото си създаване е една от водещите компании в страната и в момента е официалният дилър на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. МОТО-ПФОЕ има 18 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри - в 15 града на страната. В момента екипът ни се разширява за целта търсим буден и проактивен

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК ГАРАНЦИИ FORD

Отговорности:

- Контролира гаранционните поръчки на филиалите и дилърите за съответствие с изискванията на Гаранционните наръчници на производителя на FORD и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция";

- Въз основа на издадените и приключени гаранционни поръчки изготвя гаранционни протоколи в определените срокове

- Изпраща гаранционните протоколи/въвежда гаранционните поръчки в системата на производителя на FORD и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция"

- Следи редовно текущата информация на производителя на FORD и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция", касаеща условията за гаранционно обслужване и покрития и я свежда до знанието на сервизния персонал

- Поддържа контакт с гаранционен отдел на производителя на FORD автомобили и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция"

- Оказва съдействие на сервизния персонал за правилното протичане на гаранционните ремонти в съответствие с изискванията на производителя на FORD автомобили и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция"

- Организира периодично бракуване на гаранционно снетите резервни части, подлежащи на унищожение

- Познава и се ръководи в дейността си от Гаранционните наръчници на производителя на FORD и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция"

- Подготвя отчети и справки, необходими на производителя/доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция" прекия ръководител

-Архивира и съхранява по утвърдени правила всички документи по гаранционните ремонти

Изисквания:

- Завършено или в процес на завършване висше образование, с предимство техническо;

- Владеене на английски език

- Компютърна грамотност

- Умения за работа в екип

- Енергичен и амбициозен

- Готовност за динамична работа

Условия на работа:

- Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);

- Да сте в досег с последните технологии в автомобилния бранш;

- Допълнително здравно осигуряване;

- 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;

- Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография, като натиснете бутона 'Кандидатстване'. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.

ITCD 2024 Employers