Технически ръководител
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

- упражнява контрол на строителната площадка;
- организира воденето и съхраняването на цялата техническа документация.
- контролира и координира работата на подизпълнителите и поддържа връзка с инвеститора;
- осигурява необходимите предпазни средства и инструктаж на обекта във връзка с охраната на труда и противопожарната защита; не допуска извършване на робота при опасни и вредни за здравето условия;
- контролира качеството на строителството и материалите, доставяни на обекта, както и съхранението на строителните материали;
- изпълнява и други задължения, възложени от ръководителя на предприятието, свързани с работата му

Изисквания и необходими умения

ДА СЕ ВЗЕМЕ ПОД ВНИМАНИЕ, ЧЕ ОБЕКТИТЕ СА С ГОЛЯМА РЗП И ОПИТЪТ В СФЕРАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН!!! Изискванията към кандидата са средно специално или висше образование по специалността, минимум пет години опит на тази длъжност (груб строеж и довършителни работи), да бъде комуникативен и отговорен към задълженията си.
ITCD 2024 Employers