"АРТ БИЛД-АП" ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Строителен инженер
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Строителна фирма „Арт Билд Ап" ООД търси да назначи „Строителен инженер“. Фирмата е с богат опит в сферата на строителството, с множество жилищни сгради на територията на гр. София и други обекти в страната.

Искаме да обогатим екипа си с инициативен и лоялен човек, който има лична мотивация и желание за реализация, притежава добри организационни и комуникационни умения, може да приоритизира задачите си и да работи в екип.

Отговорности

Проучване на актуалните пазарни цени на основните материали и СМР-та;
Събиране на оферти за различни СМР -та и доставки по проектите на фирмата;
Изготвяне на количествени сметки, количествено-стойностни сметки и анализни цени;
Изготвяне на оферти и линейни графици;
Подписване на протоколи Обр. 19, опис-сметка 22;
Изготвяне на Актове по Наредба №3 за извършените СМР;
Проследяване и отчитане на проектните разходи;
Остойностяване на довършителните работи за клиенти;
Изготвяне на графици за строителство и месечни отчети;
Инвеститорски контрол;

Изисквания и необходими умения

Висше образование – ССС/ПГС/ТС
Работа с CAD програми, MS Office
Шофьорска книжка
Познаване процесите и операциите на отделните етапи на строителството
Познания за действащите нормативни документи в областта на строителството и при разчитането на строителна, проектна и техническа документация
Предишен опит на същата или релевантна позиция - минимум 5 години

Ние Ви предлагаме

Трудов договор и постоянна заетост
Възможност за реализация в дългосрочен план
Адекватно и мотивиращо възнаграждение, стартиращо от 3000.00-3500.00 лв. нето
Фиксирано работно време – от 09.00 до 18.00
Социални придобивки - допълнително здравно осигуряване, служебна кола за работния ден
Career Days UNWE 2024