София Франс Ауто
Стажант търговски отдел
София
стаж на пълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София стаж на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

София Франс Ауто“ АД е официалният вносител на Peugeot, Citroen, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Jeep, Fiat и Abarth за България, както и оторизираният дилър на пикапите Isuzu. През 30-годишната си история в автомобилния сектор компанията се нарежда сред най-прогресивно развиващите се и стабилни бизнес организации в индустрията.

Отговорности

Като стажант при нас Вие можете да се запознаете със следните дейности:

*Ще изготвяте мониторинг и статистика на дигиталните ресурси на отделните марки, съгласувани със съответния отговорник/звено;
*Ще проследявате и анализирате кампаниите на конкуренцията;
*Ще въвеждате различни данни в оперативните системи на ежедневна база;
*Ще се научите да поддържате база данни и да координирате работата в CRM системата;
*Ще създавате отчети и справки, свързани с дейността на отдела;
*Ще имате възможност да поддържате комуникация с потенциални клиенти в онлайн платформите.

Изисквания и необходими умения

Успешни кандидати за нашата стажантска програма са:

*Студенти последен курс или наскоро завършили висше икономическо или техническо образование;
*Млади хора с добро ниво на английски език и добри познания по Word, Excel и Power Point;
*Шофьорска книжка, кат. B;
*Енергични и инициативни хора;
*Хора, за които развитието е важно;
*Организирани хора със сериозно отношение и пълна ангажираност към поставените задачи;
*Хора, които умеят да общуват и да изграждат ефективни връзки с другите.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:

*Интензивна стажантска програма;
*Да бъдете част от нашия екип за период от 3 месеца (платен стаж);
*Да работите рамо до рамо с доказани професионалисти;
*Да участвате в актуални проекти;
*Съчетание на обучението с реалните предизвикателства, които поднася ежедневната работа;
*Работа на пълен или непълен работен ден с различни опции за работно време;
*Сериозна теоретична и практическа подготовка;
*Реална възможност да стартирате своята кариера и да се развиете дългосрочно в нашата компания след стажа.

Информация за контакт

Телефон: +359884638655

ITCD 2024 Employers