Мото - Пфое ЕООД/офис София
Старши специалист „Комуникации и клиентско изживяване"
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

МОТО-ПФОЕ е една от първите частни автомобилни компании в България. От 2017 г. компанията е част от световното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ. От самото си създаване Мото-Пфое е една от водещите компании в страната и е официалният вносител на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. Има 19 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри – в 16 града на страната. Oт 2017 г. Мото-Пфое е част от глобалното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ.

Търсим своя проактивен, динамичен и опитен

Старши специалист „Комуникации и клиентско изживяване“

Ролята е ключова за връзката между клиентите и марките и услугите, които предлагаме, както и комуникацията към външни и вътрешни публики.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Изготвя, предлага и изпълнява маркетингови и комуникационни стратегии, планове и кампании за развитието на бранда Мото-Пфое;

- Отговаря и/или координира всички прояви, свързани с бранда Мото-Пфое и ко- брандирани прояви и събития, както и ПР активности;

- Отговаря за максимизиране на маркетинг синергията в групата;

- Отговаря оперативно за участията във всички изложения, панаири и т.н.;

- Координира работата на специалист "Дигитални медии";

- Разработва и прилага стратегии и инициативи за клиентско изживяване;

- Анализира обратната връзка и данни с цел подобрение;

- Грижи се за позитивен опит на клиентите във всеки канал – дигитален и физически;

- Работи заедно с екипа за клиентско задоволство с цел подобряване удовлетвореността на клиентите.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Изключителни комуникационни и аналитични умения, адаптивност, умения, свързани с обслужване на клиенти;

- Висше образование Бакалавър или Магистър, за предимство ще се считат специалности „Бизнес администрация“, „Маркетинг“ или „Комуникации“;

- Минимум 5 години опит в маркетинг, комуникации, клиентско изживяване;

- Опит в дигиталния маркетинг ще се счита за предимство;

- Отлично владеене на английски език;

- Да е запознат с принципите и практиките на проектния мениджмънт;

- Владеене на високо ниво на MS Office и софтуерни системи.

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

- Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);

- Да сте в досег с последните технологии в автомобилния бранш;

- Възможности за развитие;

- Трудов договор с пълно осигуряване;

- Допълнително здравно осигуряване;

- 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;

- Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография, като натиснете бутона 'Кандидатстване'. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.

ITCD 2024 Employers