„Виваком България“ ЕАД
Специалист управление на проблеми - гр. София
София
full-time

София full-time

Job Description

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

Ако:
Обичаш предизвикателни задачи и намирането на ефективни решения
Не се страхуваш от технологични термини като Oracle, MS SQL, Linux и Windows
Искаш да развиеш умения за управление на софтуерни проблеми и релийзи

Ела и се присъедини се към нашия ИТ екип като Специалист Управление на проблеми

Твоите отговорности ще бъдат:
Откриване, анализ и управление на софтуерни проблеми и инциденти в системите
Администриране на сървиси и системи в тестови среди и мониторинг на тяхната работа
Управление и координация на релийзите, включително планиране, тестване и внедряване на нови версии на софтуера
Комуникация с различни отдели и екипи за ефективно разрешаване на проблеми
Създаване и поддръжка на необходимата отчетност и документация

Какви са нашите изисквания?
Висше образованиев областта на информационните технологии, компютърни науки или телекомуникации
Познания по бази данни – Oracle, MS SQL
Познания за операционни системи Linux, Windows
Добро ниво на английски език – говоримо и писмено
Развити аналитични умения и подход към разрешаване на проблеми
Екипен играч, ефективни комуникативни и организационни умения

Допълнително предимство ще има:
Опит в работата с инструменти за управление на инциденти и релийзи
Сертификати в области като ITIL или други релевантни стандарти
Познания по програмни езици ( Java, C# или други релевантни)

Ние предлагаме:
Конкурентно възнаграждение с възможност за годишен бонус спрямо представянето Ви
Приятелска и екипна атмосфера
Възможност за работа от вкъщи в хибриден режим на работа
23 дни платен годишен отпуск
1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други

Начин на кандидатстване:
Моля, натисни бутон „Кандидатстване”, за да изпратиш автобиография за позицията не по-късно от 31 октомври 2024 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Запознай се с IT екипа на Vivacom
Стани част от сплотения IT екип на Vivacom. Ще имаш възможност да работиш по разнообразни проекти, използвайки Big Data и BI решения. Част от проектите включват автоматизирани приложения за уеб и мобилни приложения, както и създаването на дигитални платформи.

Career Days UNWE 2024