ЮТЕКРЕДИТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Специалист клиентско обслужване
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

КОИ СМЕ НИЕ?

ФИНТЕХ КОМПАНИЯ - “ЮтеКредит България” създава изключително преживяване в личните финанси, като използва технология за модифициране, подобряване и автоматизиране на финансови услуги, както за потребителите, така и за бизнеса.
ЧАСТ ОТ МЕЖДУНАРОДНА ГРУПА - "ЮтеКредит България" е част от Международната компания "AS Iute Group", оперираща на българския пазар от 2021 г. Ние предлагаме различни финансови решения, свързани с: кредити, методи за плащане при закупуване на стоки и услуги, дигитален портфейл и застраховки.

НАЙ-ДОБЪР РАБОТОДАТЕЛ - за постиженията ни в областта на човешките ресурси и екипната ангажираност, и като голямо признание, две поредни години сме награждавани в конкурса Carrier Show като най-добър работодател в различни категории.

ИМЕННО В РАЗЛИЧИЯТА СИ ОТКРИВАМЕ СИЛНИТЕ СИ СТРАНИ!

Отговорности

• Уникалната и вълнуваща възможност да работиш в една от водещите в своя бранш международна компания
• Достъп до инструментите, ръководството и ресурсите, от които ще се нуждаеш, за да стартираш или развиваш своята кариера
• Работа в приобщаваща и разнообразна фирмена култура
• Конкурентни предимства и програми в подкрепа на твоето финансово благополучие и кариерно развитие

Изисквания и необходими умения

• Амбиция за учене и израстване
• Вътрешен стремеж към успех
• Способност за работа в екип и самостоятелност
• Предприемачески дух
• Умения за критично мислене и решаване на проблеми
• Желание и способност за работа в динамична среда
• Иновативност и способност да предизвикаш статуквото

Ние Ви предлагаме

ЮтеКредит България е място, където да се развивате. Истинска работа. Истински опит. Реални възможности за придобиване на умения.

Нашата култура е изградена около потенциала и създаването на място, където наистина можете да бъдете себе си. Ние го поддържаме гъвкаво и отворено за възможности. Всички гласове се чуват. Защото вярваме, че страхотните идеи идват отвсякъде.

Ако покажете умения и желание, ние ще ви подкрепим докрай. Това е мястото, където можете да постигнете нещо невероятно.
ITCD 2024 Employers