HRS Bulgaria
Спедитор - сухопътен транспорт
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа!

Наш партньор е развиваща се компания, оперираща в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

За тях търсим отговорен и мотивиран да се развива в сферата кандидат, който да се присъедини към екипа им на позиция Спедитор.

Отговорности:

Консултиране на клиентите за цени и оптимизация на транспортните процеси;
Комуникация с партньори, търговски борси и договаряне на изгодни условия;
Изготвяне на договори въз основа на постигнатите споразумения;
Проследяване на изрядността на документацията и спазването на нормативни срокове;
Управление на цялостния транспортен процес и отстраняване на неточности.

Компанията предлага:

Трудов договор с пълни осигуровки;
Конкурентно възнаграждение и допълнителни ежемесечни бонуси;
Ваучери за храна;
Стандартно работно време;
Дългосрочност в трудовите отношения;
Работа в развиваща се компания в сферата на логистиката.

Изисквания за заемане на длъжността:

Предходен опит на сходна позиция;
Висше образование;
Свободно владеене на английски език;
Отлична компютърна грамотност и работа с ERP система;
Умения за работа в динамична среда, организираност и комбинативност;
Отговорност и коректност в изпълнението на поетите ангажименти.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г.

ITCD 2024 Employers