ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
more than 300 служителя Apply See employer
Служители в книжна борса за учебници – временна заетост
Other Bulgarian
part-time

Other Bulgarian part-time

Job Description

Озон Ентъртейнмънт e един от най-големите и бързоразвиващи се магазини за електронна търговия в България. Настоящото ни портфолио включва ozone.bg, baby.bg и международните ни уебсайтове в Румъния, Гърция и Хърватия, както и нашите физически магазини Ozone Games, Ozone Live, PhotoPavilion и издателство Artline Studios. Във връзка с това търсим да назначи Служители на временна заетост в книжна борса за учебници Прима.

Новият член на екипа ще има следните задължения:

Продажба на учебници, помагала и книги;
Събиране и обработване на поръчките на клиентите;
Насочване и консултиране на клиентите по отношение на техните запитвания.
Основните изисквания, които имаме към теб, са:

Желание за работа в книжната сфера;
Отговорност и стриктност;
Добри организационни и междуличностни умения.
Какво предлагаме ние:

Твърдо месечно възнаграждение;
Ваучери за храна;
Спортна карта на преференциална цена за достъп до стотици обекти за спорт и релакс в страната;
Специални цени и отстъпки за пазаруване от сайта на Ozone.bg;
Период на заетост: 01.08.2024г. до 30.10.2024г.;
Работа в млад и амбициозен екип.
Ако смяташ, че отговаряш на горепосочените критерии и искаш да си част от екипа ни, кандидатствай като изпратиш актуална автобиография.

ITCD 2024 Employers