HRS Bulgaria
Служители в автомобилно производство
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За международна компания, лидер в производството на различни детайли и продукти за автомобилната индустрия търсим да назначим:

Осигурен транспорт - удобен за кварталите Овча купел, Красна поляна, Банишора, Надежда, Люлин, Централна гара, Света троица, Толстой, Орландовци, Централна гара, Хаджи Димитър, Свобода, Обеля и Костинброд.

Ежедневни задължения:

Следи производствения процес и проверява готовите детайли за отклонения;
Извършва проверка на качеството на готовите продукти;
Навременно информира настройчика за отклонения в размерите;
Подрежда и опакова готовата продукция;
Следи и спазва препоръки и задачи от прекия си ръководител.

Компанията предлага:

Трудов договор - пълни осигуровки;
Допълнителни бонуси - обвързани с представянето;
Социален пакет - ваучери за храна - 200 лв., допълнително здравно осигуряване (ДЗО).
Осигурен транспорт до работното място;
Дългосрочна и сигурна работа;
Възможност за допълнителни квалификации и развитие;
Изисквания към кандидатите:

Предходен опит НЕ е задължителен;
Възможност за работа на 3 смени - първа, втора и нощна;
Отговорност, внимание към детайла и желание за работа в екип.

При желание, може да започнете работа веднага!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers