ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
more than 300 служителя Apply See employer
Служители книжарница (НДК) – временна заетост
Sofia
part-time

Sofia part-time

Job Description

Озон Ентъртейнмънт e един от най-големите и бързо развиващи се магазини за електронна търговия в България. Във връзка с това търсим да назначи Служители на временна заетост в книжарница БГ Учебник в подлеза на НДК.

Новият член на екипа ще има следните задължения:

Продажба на учебници, помагала и книги;
Събиране и обработване на поръчките на клиентите;
Насочване и консултиране на клиентите по отношение на техните запитвания.
Новият ни колега ще има следните задължения:

Да подпомагат основните служители;
Да отговарят за правилната подредба на продуктите и стоките в книжарницата;
Да насочват и консултират клиентите по отношение на техните запитвания.
Основни изисквания за позицията:

Отговорност и стриктност;
Добри организационни и комуникационни умения;
Опит в областта на търговията.
Какво предлагаме ние:

Период на заетост: 01.08.2024г. до 31.10.2024г.;
Работа в млад и амбициозен екип;
Ако смяташ, че отговаряш на горепосочените критерии и искаш да си част от екипа ни, кандидатствай, като изпратиш актуална автобиография.

Възможност за назначаване на постоянен трудов договор при показани добри резултати.

ITCD 2024 Employers