Служител професионално почистване
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Асенко 04 е българска компания с лидерските позиции за професионалното почистване. Във връзка с разрастване обема на работа търсим;

Отговорности

НИЕ ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:

• Усет към чистота и хигиена;
• Отговорно отношение към работата;
• Шофьорска книжка;
• Предишна работа на такава позиция е предимство.

Телефон за контакт: 0893398400,0896848028

Очакваме само сериозни и добре обмислени кандидатури. Одобрените кандидатури ще бъдат уведомявани за час и дата за интервю.
Ние ценим своите лоялни и способни служители - станете част от екипа ни!

Изисквания и необходими умения

ЗАДАЧИ И ОТГОВОРНОСТИ:

• Почистване и поддържане на високо ниво на хигиената в поверения обект;
• Почистване на офис помещения, както и прилежащи части;
• Почистване на стъклени повърхности;
• Работи се с почистваща машина.

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Трудов договор;
• Работно време-от 08;00 часа-до 17;00 часа. Почивни дни събота и неделя.;
• Заплащане-1800 лв.нето-2400 лв.нето,

Информация за контакт

Телефон: 0893398400, 0898621622

ITCD 2024 Employers