HRS Bulgaria
Служител/ ка, подреждане на стока
Силистра
длъжност на непълно работно време

Силистра длъжност на непълно работно време

Описание на позицията

В HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, един от най-големите търговски вериги в света, търсим:

Основни отговорности:

Приемане и подготвяне на стоката за продажба;
Подсигуряване на правилното етикиране на стоките;
Зареждане на стоката в магазина и сортиране.
Компанията предлага:

Работа само на късни втори смени (от 17/18ч до 00/01ч);
Работа по 4-5 дни в продължение на 2 седмици;
Възможност за натрупване на допълнителни доходи;
Сигурност и стабилност в международна компания;
Добро възнаграждение.
Основен или допълнителен трудов договор.
Изисквания за заемане на позицията:

Физическа издръжливост;
Готовност за стартиране веднага;
Опит в търговията се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers