Служител/ка обработка на заявки
София
почасово

София почасово

За нас

За наш клиент търсим ‘‘Служител/ка обработка на заявки ‘‘ за централен склад в близост до гр. София.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Ей Ти Ейч Ар притежава лицензен номер 3341/09.06.2022 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Отговорности

⭕ Подготовка стоките по заявка;
⭕ Качествено подреждане и фолиране;
⭕ Коректно адресиране и обозначаване на готовите палета;
⭕ Спазване на всички вътрешни правила на фирмата;

Изисквания и необходими умения

✔️ Готовност за работа на смени;
✔️ Самостоятелност и отговорно отношение към задачите и инвентара;
✔️ Мотивираност и желание за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

✅ Начално обучение;
✅ Заплащане на час - 11лв/чисто на час;
✅ Граждански договор;
✅ Гъвкаво работно време от 07:00ч. до 16:00ч. и 14:00ч. до 23:00ч.;
✅ Сигурност и стабилност, гарантирани от ясните и точни правила за работа;
✅ Работа с модерна техника в добре поддържана среда;
✅ Отлични работни условия;
✅ Надежден и уважаван работодател с доказана репутация;
✅ Организиран и сплотен екип.
ITCD 2024 Employers