Ел Си Уайкики Ритейл Би Джи ЕООД
Складов служител Ринг Мол
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме една от любимите марки на българските клиенти и водеща компания в областта на търговията с облекла. Вярваме, че всеки заслужава да бъде облечен добре и затова залагаме на качество, достъпна цена и отношение, което да накара всеки да се почувства добре дошъл в нашите магазини. Посрещаме клиентите си в над 1300 магазина в 63 държави по света.

Ако обичате модата, работата в екип и работата с клиенти, ще се радваме да бъдете част от екипа на магазина ни в РИНГ МОЛ София. Търсим кандидати за позицията „Складов служител“ на пълно работно време.

Какви ще бъдат вашите задължения:

• Приемане и заприхождаване на артикулите в складова система към магазина
• Излагане и подреждане на артикулите спрямо стандартите на Компанията
• Постоянно следене артикулите да бъдат с актуални ценови етикети
• Организиране и поддържане на складовото помещение в чист и изряден външен вид

На какви изисквания трябва да отговаряте:

• Умение за работа в екип
• Добри комуникативни умения
• Опит в областта на продажбите на дребно се счита за предимство

Нашето предложение:

Станете част от компания, която има амбиция да бъде успешен глобален играч и започнете или продължете кариерата си по най-добрия за вас начин. Ние ви предлагаме:

• Конкурентно заплащане
• Месечен бонус обвързан с резултатите на магазина
• Ваучери за храна
• Намаление при пазаруване в магазина
• Модерно обучение и програми за развитие

Повече от половината мениджъри в компанията са започнали кариерата си в LC Waikiki като Продавач-консултанти. Ако търговията с облекла е вашата страст, при нас можете да откриете много възможности за професионална реализация.

Изпратете автобиография и ние ще се свържем с избраните за интервю кандидати.

ITCD 2024 Employers