HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Складов служител
Варна
full-time

Варна full-time

Job Description

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа

За наш клиент - фирма за търговия на едро и дребно със строителни материaли и материали за мебелното производство, търсим

Нашият клиент предлага:

Сигурни и коректни трудови взаимоотношения;
Навременно и редовно изплащане на заплати и аванси;
Осигуряване на работно облекло и въвеждащо обучение;
Ваучери за храна 200лв;
Допълнителна здравна застраховка.
Основни задължения:

Извършване на товаро-разтоварни дейности;
Подготовка на поръчаните от клиента продукти;
Организиране, подреждане и почистване на складовото пространство.

Основни изисквания:

Минимум средно образование;
Умения за работа в екип;
Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Отзивчивост и комуникативност;
Отговорно отношение към поставените задачи.

Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers