Модул ЕООД
Шофьор с категория B+E
Варна
От 2000 до 3000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Ние, Top Rent A Car , сме водещата национална компания за автомобили под наем в България. Компанията с най-висок пазарен дял в страната, автопарк с над 2000 автомобила, 90 % от които чисто нови, 16 офиса в цялата страна и ТОП ЕКИП надхвърлящ 200 души с нестихващ хъс за развитие и задълбочени познания.
Благодарение на непрестанните усилия на екипът ни, успяхме да станем #1 оценена компания за автомобили под наем в България (според ReviewCentre, TrustPilot, GoogleLocal) и продължаваме да подобряваме качеството на услугата чрез професионално обслужване, технически иновации, нови автомобили и конкурентни цени.

Във връзка с разширяване на дейността си Top Rent A Car търси да назначи служител на позицията
Шофьори с категория B+E, гр Варна

Отговорности

- осигурява правилното и безопасно товарне, превоз и разтоварване на автомобилите;
- извършва регулярни курсове по задание- градски и извънградски;
- извършва периодични пътувания и извън страната;

Изисквания и необходими умения

- Организирана, комуникативна и уравновесена личност;
- Поемане на отговорност и самостоятелност при изпълнение на поставените задачи;
- Шофьорска книжка кат. В+ Е и стаж като шофьор минимум 5 години;
- Възможност за работа при интензивно натоварване.

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:
- динамична, разнообразна и интересна работа в екип от професионалисти;
- възможност за професионална реализация в непрестанно развиваща се компания;
- трудов договор, социални и здравни осигуровки;
- въвеждащо фирмено обучение;
- целогодишна заетост;
- работно облекло и служебен телефон;
- допълнителна здравна застраховка- луксозен пакет;
- карта за спорт;
- участия в различни обучения, развиващи професионалните и личностни качества на служителите;
- изненада за рождения ден на всеки от екипа;
- допълнителен ден платен отпуск за рожден ден;
- специални отстъпки за горива, застраховки, наем на автомобил;
- юбилеен бонус;
- тиймбилдинг;
- 20 дни платен отпуск;
- Допълнително заплащане на извънреден труд;

Екипът на „TOP RENT-A-CAR” Ви очаква!

Информация за контакт

Телефон: 0895538805

ITCD 2024 Employers