Шофьор С+Е
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Шофьор С+Е

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За нас

Ние сме перспективна логистична компания, базирана в Loningen.

Отговорности

Нашата транспортна компания е активна основно в областта на националния превоз на товари на къси и дълги разстояния.

Изисквания и необходими умения

* Валидно свидетелство за правоспособност С+Е
*Валидна карта за професионална квалификация ( код 95 )
*Валидна карта на шофьора
* Опит в управлението на влекач с полуремарке от поне една година
* Грижа за повереното ви превозно средство и оборудване,
*Владеене на английски или немски език на работно ниво

Ние Ви предлагаме

* Гъвкаво работно време в система: 8/4 ( 2 месеца работа и 1 месец платена почивка )
* Немски трудов договор осигуровки съгласно КТ за 1-ра категория труд
* Фиксирана заплата 2200 евро нетто, всеки месец, когато почивате взимате същата заплата
* Навременно изплащане на заплатите

Ако проявявате интерес, моля, свържете се с нас
тел. за контакт +4915235815420/ +359889649011

Информация за контакт

Телефон: +359889649011

ITCD 2024 Employers