Bam works B.V
20 - 50 служителя Apply See employer
Шофьор на камион за снабдяване на супермаркети с категория C
Other Abroad, Netherlands
full-time
Above 5000 bgn

Other Abroad, Netherlands full-time Above 5000 bgn

About us

BAM WORKS е агенция за наемане на работа, специализирана в осигуряването на персонал за работа в селскостопанския сектор. Гъвкавостта и адаптацията ни към настоящия пазар на труда ни позволяват да работим в такива селскостопански отрасли като работа в оранжерии и градини, работа на полето и грижа за животните. Разширявайки дейността си, ние осигуряваме и работници в техническия сектор.

Регистрационен номер на агенцията по заетостта: 24717.

Responsibilities

Фирма, специализирана в отдаване на ремаркета под наем с 200 ремаркета и 20 камиона за дистрибуция на супермаркети, търси нови шофьори с категория С, които да се присъединят към екипа й.
Задължения:

Вземане на стоки от дистрибуторския център от 3:00 ч. сутринта и приключване в 13:00/15:00 ч.
Доставяне на стоките до различни супермаркети в регионите на Ротердам и Хага
Разтоварване на стоките преди отварянето на магазините, поставяне на стоките в съответните складови помещения (хладилни, замразени и др.)
Вземане на празните транспортни контейнери и връщането им в базата
Изминаване на около 500 км на ден

Requirements and necessary skills

Какво очакваме от вас?

Положително отношение и мотивация за работа
Шофьорска книжка C
Дигитална тахографска карта
Опитът като шофьор на камион е за предпочитане
Чисто минало за свидетелство за съдимост
Английски или немски език
Ако не отговаряте на всички горепосочени изисквания. Не се притеснявайте! Свържете се с нас и заедно ще намерим решение.

Нашият процес на набиране на персонал е разработен така, че да осигури възможно най-доброто съответствие между позицията и кандидата.

We offer

Ние предлагаме

Постоянна работа и холандски договор в компанията BAM Works B.V.

Заплатата ви ще бъде от категория C2 и ще се формира от следните суми:

Основна заплата в размер на 15.03 евро бруто на час до 40 часа седмично
Заплащането за извънредни часове (след 40 часа седмично) ще бъде 130%.
Часовете в събота се заплащат: 150%, часове в неделя и работа на национални празници: 200%.
Не се спи в камиона. клиентът предлага настаняване за шофьорите, като на място могат да се настанят до 8 души. Цената на наема е 75 евро на седмица.
Здравна застраховка на конкурентна цена от 153,95 евро за 4 седмици
Плащане за 4-седмичен период в евро, до 10-ия ден след края на периода

Contact Information

Phone: +359 877 708 686; +359 877725255

ITCD 2024 Employers