Шофьор категория CE
Бремен, Германия
Над 5000 лв.

Бремен, Германия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

За нас

Компания "Profi Staff", е надежден партньор в подбора на персонал. Ние предлагаме индивидуален подход към всеки клиент и кандидат, като разбираме нуждите на бизнеса и откриваме идеалните служители, които съответстват на културата и целите на компаниите.
Нашите висококвалифицирани рекрутери използват съвременни методи за подбор, за да изградят дългосрочни партньорства и да осигурят високо ниво на професионализъм.
"Profi Staff" помага на бизнеса и талантите да се намерят взаимно и да постигат нови висоти заедно.

Отговорности

За своя партньор в Германия компания Профи Стаф търси шофьори.

Задължения:
- Смяна на ремаркета в рамките на завода
- Седмични товарни курсове в Германия

Език:
- Изисква се владеене на един от следните три езика: руски, немски или английски.
- Разговорният немски ще бъде предимство за кандидата при пътувания из Германия.

Изисквания и необходими умения

- Шофьорска книжка категория CE
- Опит като шофьор категория CE
- Отговорност и точност
- Познаване и спазване на правилата за движение по пътищата
- Добра физическа форма и издръжливост
- Опит с различни типове товарни автомобили
- Умение за извършване на основна техническа поддръжка и дребни ремонти на автомобила
- Добри комуникативни умения и способност за работа в екип

Ние Ви предлагаме

- Договор от 1 година
- Заплата 2500-3000 евро
- Настаняване (200 евро/месец)

Лиценз №3649 от 19.01.24

Ако отговаряте на изискванията и позицията ви интересува, изпратете актуална автобиография със снимка и подробно описание на вашите умения и опит, които съответстват на нашата обява.
Career Days UNWE 2024