Шофьор категория B
Бремен, Германия
Над 5000 лв.

Бремен, Германия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

За нас

Компания "Profi Staff", е надежден партньор в подбора на персонал. Ние предлагаме индивидуален подход към всеки клиент и кандидат, като разбираме нуждите на бизнеса и откриваме идеалните служители, които съответстват на културата и целите на компаниите.
Нашите висококвалифицирани рекрутери използват съвременни методи за подбор, за да изградят дългосрочни партньорства и да осигурят високо ниво на професионализъм.
"Profi Staff" помага на бизнеса и талантите да се намерят взаимно и да постигат нови висоти заедно.

Отговорности

За своя партньор в Германия компания Профи Стаф търси шофьори.

Задължения:
- Куриерски доставки: Amazon, Hermes.
- Доставка на леки пратки (до 31 кг) до адреси на клиенти на къси разстояния в рамките на предварително изготвен дневен маршрут.
- Работа в определен район с помощта на система за оптимизация на маршрутите и навигация.
- Използване на програма за управление на доставките и адресите.
- Шофиране на минивани или автомобили тип Sprinter и Vito.

Изисквания и необходими умения

- Валидна шофьорска книжка категория B
- Опит в шофиране в градски условия
- Отлично ориентиране на терен
- Висока мотивация и готовност за физическо натоварване
- Издръжливост при интензивна работа
- Отговорност и точност

Език:
- Изисква се владеене на един от следните три езика: руски, немски или английски.
- Разговорният немски ще бъде предимство за кандидата при пътувания из Германия.

Ние Ви предлагаме

- Договор от 1 година
- Заплата 2000-2500 евро
- Настаняване (200 евро/месец)

Местоположение:
- Работа в района на Бремен, Германия.
- Възможни са пътувания до обекти в региона.

Лиценз №3649 от 19.01.24

Ако отговаряте на изискванията и позицията ви интересува, изпратете актуална автобиография със снимка и подробно описание на вашите умения и опит, които съответстват на нашата обява.
Career Days UNWE 2024