Др. Пендл и Др. Писвангер България ЕООД
Шлосери
София
 Подходяща за бежанци

Шлосери

София длъжност на пълно работно време  Подходяща за бежанци

Агенция за подбор P&P Bulgaria търси за свой клиент, водещ европейски производител на машинни компоненти, ШЛОСЕРИ

Отговорности

• Извършване на различни шлосерски операции;
• Работа с ръчни електрически и механични инструменти, както и със специализирано оборудване;
• Сглобяване и монтаж на компоненти;
• Работа на смени.

Изисквания и необходими умения

• Опит в работа с ръчни електрически и механични инструменти;
• Желание за обучение.

Ние Ви предлагаме

• Осигурена квартира и поети транспортни разходи за кандидати извън София;
• Отлично възнаграждение с допълнителни бонуси, обвързани с личните постижения и фирмените резултати;
• Работна среда по европейски стандарти за качество, безопасност и опазване на околната среда;
• Възможност за професионално обучение и развитие;
• Допълнителна здравна застраховка.

Регистрация за изпълнение на подбор за България 2226 [06.03.2017 – безсрочно]
Регистрация изпълнение на подбор за чужбина 2227 [06.03.2017 – безсрочно].

Компанията е сертифицирна по ISO 9001:2015 и ISO 27001:2013

Информация за контакт

Телефон: +359 2 963 19 75

Career Days UNWE 2024