СОФИТЕКС КЪМПАНИ ЕООД
Шивач/ка
София
От 1500 до 2000 лв.

Шивач/ка

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

СОФИТЕКС КЪМПАНИ ЕООД е фирма, специализирана в проектирането и ушиването на специални защитни облеклa повече от 20 години.
Фирмата редовно внедрява нови подходи в производството и е отворена за най-иновативните методи в производството и упрвлението.

Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим да присъединим към нашия екип от професионалисти служител на длъжност

ШИВАЧ/КА

Работни дни:
Ние работим от Понеделник до Петък с работно време от 8:00 до 16:30 ч.
Къде се намираме:
Работното място се намира в гр. София, бул. Рожен 25 (на 10-15 мин. пеша от метростанция "Хан Кубрат") и до спирката на автобуси с номера 83, 85, 108, трамваи с номера 6, 11 и 12.
Телефон: 087 888 4109

Отговорности

Качествено изпълнение на поставените задачи. Постигане на резултати. Позитивно отношение и отговорно поведение при усвояване на иновативни знания и умения. Положително и толерантно отношение към екипа.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:
- Средно образование;
- Предимство е предишен опит в шивашката индустрия;
- Сръчност и бързина;
- Съобразителност;
- Качествено изпълнение;
- Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
- ПОСТОЯННА ЦЕЛОГОДИШНА РАБОТА ЗА ШИВАЧ/КИ;
- Отлични условия за работа;
- Трудов договор;
- Отлично възнаграждение - 1300 - 1700 лв. нето в зависимост от уменията ви;
- Ваучери за храна във възможно максимален размер
- Коректно, ежемесечно изплащане на трудовите възнаграждения;
- Удобства - съблекалня, място за хранене, хладилник, микровълнова печка, кафе/чай
- Осигуряваме първоначално обучение
- Приятелска работна атмосфера.
- Гъвкаво работно време за родители с деца

И още нещо по-различно – бонуси за добре извършена работа.
При нас имате възможност сами да влияете на заплатата си.
Ние стимулираме тези, които наистина работят
- за резултати;
- за качество.

Информация за контакт

Телефон: 0878920070

ITCD 2024 Employers