Мото - Пфое ЕООД/офис София
Сътрудник склад нови автомобили
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

МОТО-ПФОЕ е една от първите частни автомобилни компании в България. От самото си създаване през 1991 г., Мото-Пфое е една от водещите компании в страната и в момента е официалният дилър на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. Има 19 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри – в 16 града на страната.
Oт 2017 г. Мото-Пфое е част от глобалното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ.

За склад вносител приемане и съхранение на автомобили, намиращ се на ул. „Околовръстен път“ № 483, търсим да назначим:

СЪТРУДНИК СКЛАД НОВИ АВТОМОБИЛИ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Приемане на автовози с автомобили от чужбина;
- Приемане и изпращане на автовози с автомобили в страната;
- Подреждане на автомобили;
- Съхранение на автомобили;
- Описване на щети при приемане от автовози, попълване на съответните документи и снимки за заявяване на щети;
- Отваряне на чек листи за съхранение, изготвяне на протоколи и друга документация.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Средно или висше техническо образование;
- Компютърна грамотност;
- Умения за работа в екип;
- Готовност за динамична работа;
- Шофьорска книжка без нарушения (Категория C ще се счита за предимство).

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

- Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);
- 8-часов работен ден;
- Надграждане на знания и умения и непрекъснато повишаване квалификацията, като част от изискванията и възможностите, които предлагат представляваните от Мото-Пфое автомобилни марки;
- Трудов договор с пълно осигуряване;
- Допълнително здравно осигуряване;
- 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;
- Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография, като натиснете бутона 'Кандидатстване'. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.

ITCD 2024 Employers