Рецепционист-администратор
Пловдив
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

Пловдив длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

Танцово студио с доказан авторитет в града търси да присъедини към сплотения си екип мотивиран и енергичен човек, изпълняващ длъжността "Рецепционист".

Ако разпознавате Себе си в тази обява, ще бъдем радостни да станете част от нашето голямо семейство! Очакваме Ви!

Моля, кандидатствайте, като изпратите вашето CV и актуална снимка!
Всички данни, предоставени от теб, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Отговорности

✔️ Основни задължения :
* Любезно посрещане на клиентите.
* Създаване на контакти с клиенти с цел информиране и промотиране на активностите, които предлага студиото.
* Заснемане на снимков и видео материал по време на процеса.
* Подготвяне на имейли, рекламни дизайни и съобщения, свързани с дейността.
* Отговаря за обслужването и зареждането на необходимите стоки и консумативи, и следи за техните наличности.
* Водене на отчетна дейност и работа с финансови средства.
* Активно участие в дейността на школата в извънработно време чрез отговаряне на телефонни обаждания за направа на резервации.
* Грижи се за приветливия вид на рецепцията.

Изисквания и необходими умения

✔️ Кой е най-подходящият кандидат?
Нашият кандидат, трябва да обича децата и работата с клиенти. Трябва да е усмихнат, позитивен и с чувство за такт, организиран и да не се страхува от предизвикателствата!
* Да има опит при обработка на данни с Excell.
* С предимство ще се считат и кандидати, които са се занимавали с изработка на рекламни материали посредством различни приложения (Canva, Adobe Photoshop и др.).

Ние Ви предлагаме

✔️ Какво предлагаме?
* Гъвкаво работно време - в делнични дни, на половин работен ден от 17:00 до 21:00 часа.
* Трудов договор + осигуровки, съобразени с българското законодателство.
* Интересна работа в приятелска атмосфера със сплотен екип.
* Mотивиращо възнаграждение, съобразено със стандартите в сферата. При демонстриране на постоянна инициативност и отдаденост към работния процес ще има възможност възнаграждението да бъде преразгледано.
Career Days UNWE 2024