Retail Professional (Пълен работен ден), ФО Пловдив, България Откриване на нов магазин
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

За нас

Длъжностна характеристика
Здравейте, това е първата стъпка във вашето пътешествие в adidas. Повече от 70 години ние създаваме най-добрата спортна екипировка и вдъхновяваме милиони хора да променят живота си чрез спорта. Нашата основна ценност са хората. adidas е екип от непокорни оптимисти. Водим активен начин на живот, създаваме иновации за балансиране на спорта и природата, гледаме към света без граници или предразсъдъци и вдъхновяваме промяна в нашите клиенти. Магазините за търговия на дребно са първата точка за контакт с нашите клиенти и сърцето на марката adidas. Искате ли да бъдете част от пътуването? Присъединете се към нас сега!

Отговорности

Наличност на позицията: Тази позиция ще бъде създадена за новия магазин на adidas, който ще бъде открит в Пловдив в края на ноември 2024 г. Наемането на служители е през октомври.

Процес на наемане: Първият етап на интервюто ще се проведе чрез видеоконференция между 10 и 21 юни. Вторият етап на интервюто ще бъде лично в Пловдив през юли.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

Конкурентно заплащаме & стимули (месечен бонус за постигнати резултати, програма Препоръчай приятел, сума за транспорт, ваучери за храна)
Служебна униформа
Служителска отстъпка в нашите собствени магазини
Карта за спорт (50% покрита от компанията)
Допълнителна медицинска застраховка
Възможности за растеж.

СЛУЖИТЕЛИТЕ ЦЕНЯТ В НАС:

Подкрепящ екип, който ви придружава по целия път в компанията, и ви вдъхновява да печелите нови предизвикателства.
Кариера без граници: Възможност за растеж в търговията на дребно и офиса.
Възможности за развитие: безплатни обучения в областта на продуктите, обслужването, процесите и програмите за лична ефективност.
Модерна среда с най-високи стандарти за търговия на дребно и най-добри технологии.
Възприемане на културата на разнообразие, справедливост и приобщаване.
Иновации за установяване на нова ера в спорта в баланс с природата.

Изисквания и необходими умения

НИЕ ЦЕНИМ В НАШИТЕ СЛУЖИТЕЛИ:

0+ месеца опит в сферата на продажбите или друг сектор, ориентиран към обслужване на клиенти ( ресторантьорство и др.)
Познаване на KPI показателите на магазините и инструменти за интерпретиране на тези за стимулиране на продажбите.
Ефективно обслужване на клиенти и умения за продажби..
Да бъдеш екипен играч, устойчив, нетърпелив да учи и любопитен, добри комуникативни умения.

ВАШИТЕ ДЕЙНОСТИ:

Да бъдете посланик на марката, като свързвате, ангажирате и вдъхновявате нашите клиенти в съответствие с нашите adidas ценности.
Работите в сътрудничество и стимулирате продажбите чрез подпомагане на управлението на стоките (доставки и попълване), за да спечелите заедно като екип за постигане на целите на магазина.
Поемете отговорност и сте проактивни в собственото си обучение, като завършите всички приложими обучения и ефективно ги прилагате в магазина.

ITCD 2024 Employers