EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Ръководител екип Администриране на персонала
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Отговорности

• Координиране и ръководене на екип Администриране на персонала, включително разпределяне на задачите и мониторинг на изпълнението.
• Осигуряване на ефективно и точно изпълнение на всички административни процеси, свързани с персонала, като например назначаване, прекратяване, промени в трудово-правните отношения и др.
• Поддържане и актуализиране на всички необходими документи, свързани с персонала, в съответствие с вътрешните политики и законодателството.
• Предоставяне на консултации и подкрепа на служителите и ръководителите относно трудовото законодателство, вътрешните политики и процедури.
• Своевременно оптимизиране на процесите, когато е необходимо. Търсене на решения за автоматизация и дигитализация на процесите. Иницииране и участие в проекти за подобрения.
• Взаимодействие с държавни институции, партньори, доставчици.
• Организиране и провеждане на обучения за нови служители и настоящи членове на екипа в областта на администрирането на персонала.
• Изготвяне на редовни доклади и анализи за дейностите на екипа и работата на персонала.

Изисквания и необходими умения

• Висше образование от областите право, човешки ресурси, бизнес администрация.
• Минимум 5 години опит в администриране на персонала; минимум 2 години опит на ръководна позиция са предимство.
• Много добро познаване на трудовото законодателство.
• Познаване на европейското законодателство в областта.
• Много добро владеене на английски език.
• Отлични умения за работа с продуктите на MS Office, работа със SAP и специализиран софтуер за УЧР.
• Умения за ръководене и мотивиране на екипи;
•Отлични комуникационни умения;
• Гъвкавост и адаптивност;
• Отлични организационни умения, внимание към детайла и умения за спазване на крайни срокове.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора. Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на сайта на сайта на компанията.

Ние Ви предлагаме

• Реализация в стабилна компания с утвърдени процеси на работа;
• Личен ментор и подкрепа в периода на навлизане в спецификата на работа в дружеството;
• Възможност да се възползвате от богат пакет от допълнителни придобивки и стимули, с който ви подкрепяме да достигнете най-високите си постижения:
•Допълнително здравно застраховане;
• Допълнително пенсионно осигуряване;
• Комбинирана застраховка Живот и Трудова злополука;
• Гъвкаво работно време и възможност за работа от разстояние;
• Допълнителен платен годишен отпуск за стаж в енергетиката и за отглеждане на деца до 18 г.;
• Ваучери за храна;
• Карти за спорт на преференциални цени;
• Допълнителни средства за лятна почивка, за работно облекло, за Великден, Коледа, Деня на енергетика;
• Финансова подкрепа при раждане на дете;
• Безплатни обучения/курсове;
• Тимбилдинги и семейни събития, вътрешни спортни активности и състезания.

Ако това предложение ви е заинтригувало, изпратете ни подробна автобиография и мотивационно писмо, като използвате бутона "Кандидатствай".

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Career Days UNWE 2024