Работник, поддръжка на сграден фонд
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Собственик на производствено-складова база

Отговорности

Основнaта функция на длъжността е свързана с извършване на различни видове операции по поддръжката на сградите на дружеството, в съответствие с техническите условия и изиксвания за безопасност.

Изисквания и необходими умения

• Участва в подготвителните работи и извършва необходимите строително-ремонтни работи по сградите и помещенията на дружеството, свързани с поддръжката на сградите, складовите помещения ( ВиК, поддръжка на инсталации и др.). Присъства при извършване на предварително съгласувани строителни и ремонтни работи, засягащи поддържаните от него съоръжения.
• Осъществява контрол за правилната експлоатация на техниката и извършва превантивна дейност за недопускане на аварии.
• При получен сигнал посещава незабавно съответното място за откриване на причината за повредата и отстраняването й.
• Следи за състоянието и за изправността на предоставената му техника, инструменти и материали и се грижи за тяхното правилно използване.
• Постоянно следи за състоянието на сградите и помещенията на дружеството.
• Съдейства за опазване имуществото и материалните ценности, собственост на дружеството

Ние Ви предлагаме

Постоянен трудов договор с пълни осигуровки
Сигурност и дългосрочност в трудовите взаимоотношения
Карта за градски транспорт
Работно облекло
Мобилен телефон в група
ITCD 2024 Employers