Работник Кухня
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Предоставянето на лични данни е доброволно. При кандидатстването Ви за позицията, "Инфосайт" ЕООД , в качеството си на администратор на лични данни, ще обработва предоставените от Вас данни за целите на подбор на персонал и в пълно съответствие с приложимото законодателство.
Всички документи ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.
"Инфосайт" ЕООД притежава Удостоверение за извършване на посредническа дейност по наемане на работа №3741/14.05.2024 г. издадено от Министерство на труда и социалната политика.

Отговорности

За наш клиент- известна верига Японски ресторанти в гр София търсим да назначим човек за позицията Работник кухня.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
-Опитът ще се счита за предимство, но не е задължителен.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
-Работно време на седмичен график- 3 дълги смени от 10:00 до 22-23:00 ч с 1 час почивка, 2 къси смени- първа от 10:00 до 16-17:00 и втора от 16-17:00 до 22-23:00 ч
-едномесечно обучение
-заплащане стартово от 1800 до 2000 лв

Информация за контакт

Телефон: 0883403417

ITCD 2024 Employers