Проектов Мениджър/Графичен дизайнер
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Предоставянето на лични данни е доброволно. При кандидатстването Ви за позицията, "Инфосайт" ЕООД , в качеството си на администратор на лични данни, ще обработва предоставените от Вас данни за целите на подбор на персонал и в пълно съответствие с приложимото законодателство.
Всички документи ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.
"Инфосайт" ЕООД притежава Удостоверение за извършване на посредническа дейност по наемане на работа №3741/14.05.2024 г. издадено от Министерство на труда и социалната политика.

Отговорности

За наш клиент, много успешно утвърден в сферата на производството и търговията на дизайнерско плажно облекло предимно в чужбина, но през последните години и в България, търсим да назначим човек за позицията Проектов Мениджър/ Графичен дизайнер.

Резюме на длъжността:

• Ръководи поверените проекти и съставя предложения за план-графици;
• Извършва съпоставка и анализ на конкурентни оферти и дава обосновано мнение за избор на най-подходящ изпълнител;
• Изработва проекто-бюджети. Разчита и разбира техническа документация. Контролира изпълнителите.
• Контролира входящата и изходяща кореспонденция по проекта. Координира проектните действия с производството и поддръжката. Свиква и участва в технически съвети.
• Отговаря за спазването и изпълнението на договорите;
• Отговаря за изготвянето и издаването на необходимите писмени документи – задание за проектиране, протоколи от срещи, докладни, техническа спецификация и други в хода на проектите;
• Отговаря за качеството на работата по време на етапите на изпълнение на проекта, проектиране и изпълнение на проекта, както и контролира фирмите-изпълнители;
• Отговаря за съответствието на проектите към действащото българско законодателство и прилаганите български/европейски стандарти;
• Предлага внедряването на нови и съвременни технологии и оптимизиране на сайта
• Отговорен за запазването на фирмената тайна при контактите си с външни фирми и лица.

Изисквания и необходими умения

Успешният кандидат притежава:
• Трудов стаж – минимум 2 години
• Чужд език- писмено и говоримо владеене на английски с минимално ниво В2;
• Компютърни умения – отлични познания по MS Office (MS Excel и MS Word);
• Мотивация за работа в динамична среда, добра комуникативност, умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
• Трудов договор;
Ваучери за храна на стойност 100 лв;
• Много добро заплащане и допълнителни социални придобивки;
• Въвеждащо обучение;
• Възможност за работа в млад, динамичен и мотивиран екип в рамките на ясна структура на отговорности;
• Възможност за професионално развитие и реализация

Информация за контакт

Телефон: 0883403417

ITCD 2024 Employers