ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
more than 300 служителя Apply See employer
Продуктов Мениджър - категория Електроника
Other Bulgarian
full-time

Other Bulgarian full-time

Job Description

Озон Ентъртейнмънт е един от най-големите и бързоразвиващи се магазини за електронна търговия в България. Настоящото ни портфолио включва ozone.bg, baby.bg и международните ни уебсайтове в Румъния, Гърция и Хърватия, както и нашите физически магазини Ozone Games, Ozone Live, PhotoPavilion и издателство Artline Studios. Във връзка с непрестанния ни растеж се увеличават и нуждите ни от нови попълнения в търговския ни екип, като Продуктов Мениджър в категория Електроника.

Задължения:

Управление и развитие на продуктовото портфолио в категория Електроника;
Изготвяне на финансов план за покупки на стока;
Участие в организирането на промоционални кампании и маркетингови активности;
Координация и съвместна работа с различните отдели в компанията;
Идентифициране на потенциални нови партньори, продукти, групи и категории;
Активна комуникация с партньори и доставчици.
Основните изисквания:

Минимум 2 години опит в търговията;
Опит или интерес в света на Електрониката е плюс;
Работа в динамична среда и способност за вземане на нестандартни решения;
Отлични комуникативни умения за преговори с партньори и доставчици;
Работа в екип, но също така и самостоятелност, проактивност и креативност;
Компетенции по анализ и оценка;
Добри познания по MS Office - Excel;
Свободно владеене на английски език.
От нас можеш да очакваш:

Твърдо месечно възнаграждение;
Ваучери за храна;
Шанс да се присъединиш към една от най-бързоразвиващите се компании в България;
Дългосрочни възможности за професионална реализация в приятелска среда;
Работа в динамичен и млад екип;
Спортна карта на преференциална цена за достъп до стотици обекти за спорт и релакс в страната;
Подаръчен ваучер за „Рожден ден“;
Специални цени и отстъпки за пазаруване от сайта на Ozone.bg;
Специализирани вътрешни обучителни програми.
Ако смяташ, че отговаряш на горепосочените критерии и искаш да си част от екипа ни, кандидатствай като изпратиш актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

ITCD 2024 Employers