Продавач -консултант за магазин за акумулатори
гр.Сандански
От 1500 до 2000 лв.

гр.Сандански длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Старт Трейдинг” ЕООД – дългогодишен вносител и производител на разнообразни висококачествени акумулаторни батерии.

Основен предмет на дейност на „Старт Трейдинг” ЕООД е внос и търговия на дребно и едро с акумулаторни батерии като:
Varta
Bosch
Optima
Afa
Genesis
Trojan
Rider
KRAFT
Hoppecke
TAB Slovenia
INCI AKU

Отговорности

Отговорностите на тази позиция са:
- Поддържане на контакт със съществуващите клиенти за задоволяване на нуждите им и поддържане на вниманието и интереса им към нас
- Коректно обслужване на клиентите, на магазина
- Компетентни консултации за продуктите, които се предлагат
- Изграждане и поддържане имиджа на „Старт Трейдинг” ЕООД като динамичен и коректен партньор в бизнеса

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
- - продажбата на акумулаторни батерии и консумативи;
- монтаж и демонтаж на акумулаторните батерии;
- работа с парични средства и фискални устройства.
- Компютърна грамотност - задължително условие
- Търговски нюх
- Мотивация за работа в тази сфера
- Предишен опит е желателен

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Интересна и динамична работа и среда с възможности за професионално и личностно развитие
- Обучение
- Конкурентно заплащане ,над средното за страната
- Служебен телефон
-Трудов договор

Информация за контакт

Телефон: 0876391919

Career Days UNWE 2024