Преподавател по испански език
жк Люлин 2
длъжност на непълно работно време

жк Люлин 2 длъжност на непълно работно време

Школа Бонита стартира дейността си през октомври 2018г. До днес ние доказахме качество на чуждоезиковото образование и продължаваме да се развиваме. През годините изградихме успешни програми и методи на обучение и сформирахме екип от отговорни, мотивирани и всеотдайни към работата си преподаватели. Ние учим и се забавляваме заедно! Намираме се на комуникативно място в град Божурище и в жк. Люлин 2.

Отговорности

Провеждане на уроци по испански език за различни възрастови групи и нива – от начинаещи до напреднали;
• Подготовка на учебни материали и планове за уроци, съобразени с нивото на учениците;
• Проследяване на напредъка на учениците и предоставяне на обратна връзка;
• Насърчаване на активно участие и комуникация по време на часовете.

Изисквания и необходими умения

• Отлично владеене на испански език;
• Опит в преподаването на испански език е предимство;
• Отлични комуникационни умения и умение за работа с хора.

Ние Ви предлагаме

• Работа в приятелска и подкрепяща среда;
• Конкурентно възнаграждение;
• Възможности за професионално развитие и обучения;
• Гъвкаво работно време.

Информация за контакт

Телефон: 0888298823

Career Days UNWE 2024