Помощник оператор в производство на опаковки от велпапе
Русе
От 1000 до 1500 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме „УНИПАК–В Груп” ЕООД - утвърден производител на опаковки от велпапе и картон с повече двадесет и пет годишна практика и постижения в бранша. Стремежът към прецизност и усъвършенстване, съчетани с уменията от богатия ни опит, са в основата на стабилното ни развитие и утвърждаване като лидер в производството на опаковки на пазара.
Голяма част от произвежданите от нас опаковки са по индивидуален проект, изцяло съобразени с нуждите на нашите клиенти, което ни прави отличен партньор със собствен стил и почерк. Ние отделяме голямо внимание на идейния проект, конфигурирането на опаковката, дизайна и не на последно място печата. Основни приоритети са срок и качество на изработваните опаковки и конкурентни цени. Тези неща взети заедно ни определят едно стабилно място на пазара като утвърден производител на опаковки от велпапе и картон .

Отговорности

Основни задължения на помощник оператор в производство
• Отговаря и следи за производствения процес като помощник оператор на машина за опаковки от велпапе;
• Подрежда и опакова готовата продукция;
• Помага на главния оператор при почистване и пренастройка на машината;
• Участва в довършителни и спомагателни операции;
• Изважда палетите с готова продукция в склада;
• Спазва инструкциите за работа и безопасните условия на труд;
• Изпълнява работа, свързана с физическо натоварване;
• Изпълнява писмени и устни законни разпореждания на Ръководител производство ,относно поредността на извършването на производствените дейности;
• Поддържа реда на работното място ,като почиства и подрежда пространството около машината;
• Изпълнява допълнителни дейности, необходими за осъществяването на работния процес;

Изисквания и необходими умения

Търсеният от нас кандидат трябва да притежава:
• Желание за работа;
• Умение за работа в екип;
• Отговорност към служебните ангажименти;
• Готовност за работа на две смени ( първа и втора);
• Техническа грамотност;
• Инициативност;

Ние Ви предлагаме

Работа на две смени -първа смяна 6:00 до 15:00 / втора смяна 14:00 до 23:00 часа
• Възможност за изява във високо конкурентна среда;
• Възможност за обогатяване на опита и лично усъвършенстване;
• Дългосрочен договор ;
• Осигурен топъл обяд във фирменото заведение ;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Годишни профилактични медицински прегледи;
• Стабилност и коректност;.
• Ваучери за храна;
Career Days UNWE 2024