Педагог за ЦОП
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Отговорности

„Фондацията за социална промяна и включване” кани потенциални кандидати с опит в сферата на предучилищното образование (деца 3-6 години) за предоставяне на услугата „дневен център за ранно детско развитие” (позиция педагог).

Работното място e в София, квартал Факултета. Предимство е опит в мултиетническа среда и опит в изработването на текущи образователни програми.

Изисквания и необходими умения

• опит в педагогическата работата с деца по развитийни и образователни програми 3-6 г.;
• Завършено висше образование степен “бакалавър” по специалността Предучилищна педагогика, педагогика или подобни специалности и квалификации;
• да познават нормативната уредба в областта на закрилата на детето и предучилищната и началната педагогика;
• да имат професионален опит в областта на образователните или социалните дейности;
• желание за работа с малки деца, мотивация за работа с деца от малцинствен произход;
• добри комуникативни способности;
• креативност, гъвкавост и артистичност;
• способност за работа в мултиетническа среда;
• умения за работа в екип;
• коректност, колегиалност, точност;
• компютърна грамотност.

Ние Ви предлагаме

• позитивна и подкрепяща работна среда;
• работа в млад, квалифициран и мултиетнически екип;
• стабилна работа на 4 часов работен ден;
• трудов договор;
• възможности за обучение и подобряване на квалификацията;

Информация за контакт

Телефон: 0879325267

ITCD 2024 Employers