Дженеръл Груп ЕООД
Пакетировач склад - електронен магазин
София
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

За нас

ДЖЕНЕРЪЛ ГРУП ЕООД е развиваща се компания в сферата на хранителните добавки и спортните аксесоари. Собственик е на редица онлайн магазини, физически магазини, спортни портали и други провокативни брандове.

За 11 години ние се изградихме като лидер в България на пазара за хранителни добавки, фитнес аксесоари, био и зелени храни, фитнес уреди и други. Младият ни екип доказва безкомпромисното си професионално отношение с над 150 000 потребители всеки месец. Постигаме всяка цел, която си поставим и не обичаме бездействието!

Във връзка с разширението на дейността ни, търсим да назначим динамични, проактивни и лъчезарни кадри за позиция „Пакетажник" в склад (кв. Витоша, близо до Paradise Center).

Отговорности

Основно задължение - пакетиране на пратки
Вторични задължения - аранжиране на продукти по стелажи, събиране на продукти от стелажи, складова дейност

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- техническа грамотност;
- желание за работа;
- желание за обучение;
- желание за развитие.

Предимство би било:
- Предишен опит в работа със подобна характеристика.
- Умения в работа със системи за складова подръжка;

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Възможност за професионално израстване;
- Мотивираща работна атмосфера;
- Дългосрочен ангажимент и сигурност;
- Удобна локация близо до метро и автобусни спирки (кв. Витоша, близо до Paradise Center).
- Конкурентно заплащане.

Информация за контакт

Телефон: 0883399929

ITCD 2024 Employers