Оператори на машини струг/фреза с програмно управление (CNC)
Габрово
От 1500 до 2000 лв.

Габрово длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

"Евроекспорт ГБ ЕООД " е просперираща фирма със седалище гр. Габрово, производител на метални изделия. Поради разширяване на производството, компанията търси да назначи оператори на струг/фреза.

Отговорности

∙ Разчита правилно чертежите на детайлите
∙ Отговаря и следи за производствения процес на машините
∙ Въвежда данни за отчет на произведените детайли в работна карта и ЕРП система.
∙ Познава и използва средства за контрол. (шублер, микрометър и.т.н.)
. Навремено информира настройчика за отклонения на размерите.
. Следи и спазва препоръките на прекия си ръководител.

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

∙ Средно образование
∙ Професионален опит по специалността - счита се за предимство
∙ Отговорност, прецизност, оперативност, умения за работа в екип
∙ Три сменен режим на работа.

Ние Ви предлагаме

ВЪЗМОЖНОСТИТЕ, КОИТО ПРЕДЛАГАМЕ

∙ Възможности за професионални обучения и повишаване на квалификацията.
∙ Медицинска застраховка, включваща абонаментно обслужване и възстановяване на разходи.
∙ Допълнителни финансови стимули според постигнатите резултати.
. Осигуряване на квартира при нужда.

Информация за контакт

Телефон: 0897990797

Career Days UNWE 2024