Др. Пендл и Др. Писвангер България ЕООД
Оператори металорежещи машини с ЦПУ
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Агенция за подбор P&P Bulgaria търси за свой клиент, водещ европейски производител на машинни компоненти, ОПЕРАТОРИ МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ С ЦПУ.

Отговорности

• Изработване на детайли на металорежещи машини с ЦПУ съгласно утвърдената техническа документация и производствен график;
• Извършване на фрезови работи и дейности, свързани с тях;
• Придържане към установения технологичен и работен процес;
• Отговаряне за качеството на произведената продукция;
• Работа на смени.

Изисквания и необходими умения

• Познания в областта на металорежещите машини с ЦПУ и инструменти;
• Познания за производствените технологии, включително процесите фрезоване, струговане, стъргане и други видове студена обработка на метали;
• Завършено средно или средно специално образование;
• Способност за използване на основните видове измервателни инструменти;
• Дисциплинираност и отговорност в съответствие с изискванията за трудова и пожарна безопасност;
• Опит на подобна позиция.

Ние Ви предлагаме

• Осигурена квартира и поети транспортни разходи за кандидати извън София;
• Отлично възнаграждение с допълнителни бонуси, обвързани с личните постижения и фирмените резултати;
• Работна среда по европейски стандарти за качество, здраве и безопасност и опазване на околната среда;
• Възможност за професионално обучение и развитие;
• Допълнителна здравна застраховка.

Регистрация за изпълнение на подбор за България 2226 [06.03.2017 – безсрочно]
Регистрация изпълнение на подбор за чужбина 2227 [06.03.2017 – безсрочно].

Компанията е сертифицирна по ISO 9001:2015 и ISO 27001:2013

Информация за контакт

Телефон: +359 2 963 19 75

Career Days UNWE 2024