Оператор специализиран санитарен автомобил
ГР.СОФИЯ,КВ.РЕПУБЛИКА
От 2000 до 3000 лв.

ГР.СОФИЯ,КВ.РЕПУБЛИКА длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

„EKOTOI“ е немска компания с 20 години опит на българския пазар.

Фирмата е част от „TOI TOI & DIXI Group“ - лидер в областта на предлагането на мобилно санитарно-хигиенно оборудване. Холдингът е създаден преди повече от 50г. в Германия и понастоящем е представен от 47 компании, опериращи в 30 държави из Европа, Северна Америка и Азия.

„EKOTOI“ е специализирана в отдаването под наем, продажбата и сервизирането на мобилни тоалетни; санитарни контейнери и каравани; офис и складови контейнери; мобилни огради; генератори за ток; друго мобилно оборудване. Голямото разнообразие има различни приложения, като например: на строителни обекти, на големи и малки мероприятия, при военни учения, по къмпинги, заведения и други обществени места.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Отговорности

Задължения:
- сервизно обслужване на химически тоалетни;
- изпомпване на септични ями;
- транспорт на мобилна ограда;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- минимум категория В + E, с предимство са кандидати с категория С + Е;
- опит на подобна позиция е предимство;
- минимум средно образование;

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- работа в утвърдена фирма на пазара;
- добро заплащане, което освен основна заплата включва команидровъчни, извънредни часове и ваучери за храна;
- постоянна работа.

Информация за контакт

Телефон: 0896896030

ITCD 2024 Employers